Treng du hjelp? Her finn du oss!

Viss du har spørsmål eller treng hjelp, er det berre å ta kontakt. Nedanfor finn du telefonnummer og e-post til tilsette i dei ulike etatane og einingane.

Fedje kommune

Hovudnummer Fedje kommune 56 16 51 00 postmottak@fedje.kommune.no
Telefax Fedje kommune 56 16 51 19  

 

Ordførar

Stian Herøy Ordførar

56 16 51 12
99 43 15 20

stian.heroy@fedje.kommune.no

 

Administrasjon og teknisk

Øyvind Tolleshaug Konstituert rådmann

56 16 51 13
45 26 15 02

 

oyvind.tolleshaug@fedje.kommune.no
Charlotte Lilleheil Konsulent kommunikasjon 56 16 51 09 charlotte.lilleheil@fedje.kommune.no
Øyvind Tolleshaug Plan- og utbyggingssjef 56 16 51 13 oyvind.tolleshaug@fedje.kommune.no
       
Bjarte Villanger Økonomi- og IT ansvarleg 56 16 51 04/99 24 46 11 bjarte.villanger@fedje.kommune.no
Ragnhild Husa Økonomimedarbeidar/lønn 56 16 51 03 ragnhild.husa@fedje.kommune.no
Signe Råheim Arkiv 56 16 51 01 signe.raheim@fedje.kommune.no
Heinz Diehl Rådgjevar tenestekvalitet 56 16 51 16 heinz.diehl@fedje.kommune.no
Kristin Handeland Rådgjevar administrasjon 56 16 51 18 kristin.handeland@fedje.kommune.no

 

Kultur

       
Tord Marøy Kulturskulelærar 56 16 51 14 tord.maroy@fedje.kommune.no
Lisbeth Stuberg Kulturskulemedarbeidar   lisbeth.stuberg@fedje.kommune.no
Else Færøy Bibliotekssjef 56 16 51 11 else.faeroy@fedje.kommune.no

 

Helse og omsorg

Ernst Horgen Kommuneoverlege 56 16 40 31 erhorgen@online.no
Anja Helbig Leiar psykisk helse 56 16 51 15 anja.helbig@fedje.kommune.no
Kari-Linn Hesjedal Leiande helsesyster 56 16 51 17
 
karilinn.hesjedal@fedje.kommune.no
Ragnhild Syslak Vikarierande helsesyster 56 16 51 17/ 40 80 27 56  
Kristin Aase Fysioterapeut

56 16 51 52
40 43 84 94

kristin.aase@fedje.kommune.no
Hjartebankjen Fedje kommune 56 16 51 15  
Sissel Marøy Jordmor 56 16 82 00 (samarbeid med Austrheim)  
Tannlege

Hordaland Fylkekommune har avslutta tannhelsetilbodet frå klinikken på Fedje med verknad frå 01.07.2016.

Dei som har rett til offentleg tannhelseteneste må venda seg til tannklinikken på Lindås tlf. 56360217  eller til tanklinikken i Knarvik tlf. 56351210

   

 

Fedje barnehage

Hovudnummer Barnehagen 56 16 51 36  
Telefax Barnehagen 56 16 51 39  
       
  Barnehagestyrar 56 16 51 36  
Pauserom Barnehagen 56 16 51 37  
Trådlaus Barnehagen 56 16 51 38
47 45 15 61
 

 

Fedje skule

Hovudnummer Fedje skule 56 16 51 20  
Telefax Fedje skule 56 16 51 22  
SFO Fedje skule 56 16 51 30
95 33 44 10
 
       
Linda Husa Rektor 56 16 51 21 linda.husa@fedje.kommune.no
Stine S. Nordby Ass.rektor 56 16 51 23 stine.nordby@fedje.kommune.no
Torill Horgen Rådgjevar 56 16 51 24 torill.horgen@fedje.kommune.no
Turid Moldøen Sekretær 56 16 51 25 turid.moldoen@fedje.kommune.no
Team 1 1.-4.klasse 56 16 51 31  
Team 2 5.-7.klasse 56 16 51 29  
Team 3 8.-10. klasse 56 16 51 27  
Pauserom Fedje skule 56 16 51 28  
Trådlaus Fedje skule 56 16 51 26  
Bassenget Fedje skule 56 16 51 33  
Fleirbrukshallen Fedje kommune 56 16 51 56  

 

Fedje sjukeheim

Hovudnummer Fedje sjukeheim 56 16 51 40  
Telefax Fedje sjukeheim 56 16 51 49  
       
Nadine Gutte-Preusse Pleie- og omsorgsleiar 56 16 51 42 nadine.gutte-preusse@fedje.kommune.no
Hildegunn K.Sivertsen Avdelingssjukepleiar 56 16 51 41 hildegunn.sivertsen@fedje.kommune.no
       

 

Diverse

Lensmann Nordhordland lensmannsdistrikt 56 16 83 50
02800
 
Øyvind Tolleshaug Brannsjef 56 16 51 13
45 26 15 02
oyvind.tolleshaug@fedje.kommune.no
NAV Sosiale tenester 53 04 39 92 / 93  
Fagforbundet HTV Elin Øien    
Unio HTV Brit Gunn Tangen    
Delta HTV Ilka Verhofstad    
Web levert av CustomPublish